Gardena

Jesteśmy autoryzowanym Dystrybutorem marki Gardena oraz Sklepem Partnerskim w Warszawie. Oferujemy szeroki wybór produktów z różnych kategorii, przydatnych zarówno do pielęgnacji niewielkiego przydomowego ogródka, jak i opieki nad znacznie rozleglejszymi terenami zielonymi. Oferta artykułów ogrodniczych marki Gardena obejmuje m.in. systemy nawadniające, kosiarki bębnowe i elektryczne (również z wymiennymi akumulatorami) oraz, przystosowane do nich, najwyższej jakości akcesoria, takie np. jak noże zapasowe czy ładowarki. Produkty  marki Gardena to również szereg niedużych, ale za to bardzo przydatnych narzędzi tj. sekatory, nożyce do żywopłotu, nożyce do gałęzi, nożyc do brzegów trawników, a także podkaszarek. Dodatkowo produkty Gardena to równie dmuchawy, wertykulatory, siewniki i inne.

Oprócz doradztwa i sprzedaży artykułów marki Gardena prowadzimy również SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY wszystkich produktów Gardena, znajdujemy się przy ul. Patriotów 18 Warszawa — Wawer. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych Gardena.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego WWW.IGLAK.COM gdzie znajdą Państwo cały asortyment produktów Gardena dostępnych w danym roku w Polsce.